Szanowni Państwo,
z dniem 1 stycznia 2020r. zaczną obowiązywać istotne zmiany w zakresie prowadzenia ewidencji odpadów. Ewidencja odpadów prowadzona będzie wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem indywidualnego konta w bazie BDO (Baza Danych o Produktach i Opakowaniach oraz Gospodarce Odpadami).

Do rejestracji służy poniższy link:

WNIOSEK REJESTROWY

Na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o BDO: Link

Informujemy, również że proces rejestracji do BDO trawa do 30 dni i aby móc kontynuować współpracę koniecznym jest uzyskanie wpisu przez Państwa firmę do dnia 31.12.2019r.

Przypominamy, że podmiot nie posiadający wpisu w BDO:
– nie będzie mógł wygenerować KPO i w konsekwencji
– nie będzie mógł legalnie przekazać odpadów innych niż odpady komunalne firmie zajmującej się ich zagospodarowaniem,
– nie będzie mógł zlecić wygenerowania KPO, firmie z którą ma podpisaną umowę na odbieranie odpadów. Każdy podmiot przekazujący odpady będzie posiadał indywidualny login oraz hasło do posługiwania się w BDO.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się w powyższych linkach oraz rejestrację Państwa Firmy w BDO tak, abyśmy mogli sprawnie kontynuować współpracę po 01.01.2020r.


Odbieramy odpady komunalne, przemysłowe, budowlane, opakowaniowe i inne. W ramach naszej oferty znajdziecie Państwo również przygotowywanie wszelkiego rodzaju odpadów do recyklingu. Posiadamy blisko 20 wyspecjalizowanych samochodów ciężarowych tj. hakowce, bramowce, śmieciarki oraz samochody skrzyniowe. Przykładamy znaczną uwagę do systematycznego unowocześniania systemów logistycznych. Posiadamy także stosowne decyzje i zezwolenia umożliwiające obsługę statutowo różnych podmiotów.

Sprzątasz? Remontujesz? Budujesz?

Potrzebujesz pozbyć się zbędnych odpadów? Skontaktuj się z nami! Doradzimy jak sprawnie i szybko załatwić sprawę za Ciebie.

Pojemniki na odpady

Prowadzimy również sprzedaż pojemników na odpady o pojemności 120 i 240 litrów, zarówno nowych jak i używanych.

Pojemniki nowe:
120 l. w cenie 185,00 zł
240 l. w cenie 256,00 zł
1100 l. w cenie 932,00 zł

 

Jak segregować

Nie wiesz do którego kosza wrzucić odpady? Wszystkiego dowiesz się z poniższej tabeli.

Możesz ją również wydrukować i powiesić np. na lodówce: Jak segregować odpady

Harmonogramy:


Mieszkańcy – podmioty indywidualne: Podmioty gospodarcze: